SPS Polska

SZUKAJ

SPS Polska Serwis Pojazdów Specjalnych

SPS Polska jest grupą zrzeszającą sześć niezależnych podmiotów gospodarczych istniejącą na rynku od 2007 roku i działającą w branży wózków widłowych.

Od początku działalności firma ukierunkowana jest na kompleksową i profesjonalną obsługę serwisową wózków produkowanych przez największych producentów wózków w Europie t.j Still i Linde. Nasz profesjonalizm poparty jest wieloletnim doświadczeniem zdobytym w czasie pracy w organizacjach serwisowych tych producentów.

Na kompleksową obsługę składają:

  • Serwis (konserwacje i naprawy)
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Sprzedaż i montaż opon, baterii i innych osprzętów do wózków widłowych

serwis przy pracy

Części zamienne

Oferujemy pełną gamę części zamiennych do wózków wiodących marek. Dla naszych stałych klientów magazynujemy części najczęściej wymieniane – podlegające szybkiemu zużyciu, tak aby zawsze były szybko dostępne dla klienta.

W przypadku zapytań proszę zajrzeć na zakładkę kontakt – napisz lub zadzwoń

SPS Polska Sprzedaż wózków Używanych

Dział Handlowy Grupy SPS wyspecjalizowany jest w dogłębnej analizie indywidualnych potrzeb klientów oraz profesjonalnym doborze wózków. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wózków do rozmaitych aplikacji pozwala nam typować najefektywniejsze rozwiązania.

We współpracy z klientem dobieramy sprzęt i jego specyfikację aby poczyniona inwestycja przynosiła klientowi korzyści przez długi czas. Zanim powstanie szczegółowa oferta sprzedażowa ustalamy przewidywane dla wózka zadania i precyzyjnie określamy oczekiwania wobec oferty.

Sprzedawane wózki otoczone są naszą opieką serwisową według potrzeby i wskazań klienta. Obsługa serwisowa i jakość wózków i atrakcyjne warunki handlowe to atut naszej oferty.


wózek widłowy still typu rx70

Sprzedaż i montaż opon

Dzięki mobilnej prasie zdolni jesteśmy do wymiany ogumienia na miejscu u klienta. Oferujemy ogumienie takich marek jak Solideal, Barum, Continental i inne na zamówi