SPS Polska

SZUKAJ

Wózki Spalinowe Linde (gaz lub diesel)

To flagowy produkt w stajni Linde. Wózki spalinowe Linde stanowią ponad 30 % ogólnej sprzedaży wózków czołowych, spalinowych w Europie.

Na taki wynik Linde pracowało już od ponad 60 lat kiedy to powstał pierwszy wózek widłowy hydrostatyczny (silnik spalinowy + przekładnia hydrostatyczna). Ze względu na doskonałość tego napędu do Linde zawitali liczni producenci np. maszyn budowlanych, leśnych czy rolniczych deklarując chęć zakupu Hydrostatu Linde.

Ten hermetyczny i ekstremalnie sprawny układ montowany jest również w ciężarówkach pracujących w kopalniach odkrywkowych lub kamieniołomach.

wózek widłowy linde

Szeroki wybór

Szeroka gama udźwigów, doskonałe silniki VW i wybitna ergonomia to wachlarz, z którego na pewno można wybrać coś dla siebie. Od małego wózka 1,4 tony do kolosa o udźwigu ponad 20 ton – taki wybór daje nam również rynek wtórny Używanych wózków. Zastosowana zawansowana technologia pozwoliła jeszcze wydłużyć okresy międzyprzeglądowe stawiając te maszyny jako wzór do naśladowania.

Linde H16 – Linde H80 to wózki, których stałą ofertę posiadamy w swoim pakiecie.

wózek widłowy linde

Wózki spalinowe STILL: od 1,6 do 8,0 t

Wózki spalinowe z firmy STILL to połączenie mocy i ekonomii.

Od modeli kompaktowych do rozbudowanych wersji, wózki te nadają się do każdego rodzaju zastosowań.

Wszystkie modele typu R 70 są bardzo proste w obsłudze.

Produkty STILL zapewniają efektywną pracę oraz bezpieczną eksploatację wózków. I tak np. szerokie stopnie są dobrze widoczne także z góry, a fotele skonstruowane są według zasad ergonomii i odpowiednio resorowane, co przyczynia się do ochrony kręgosłupa.

Do tego dochodzi inteligentna elektronika kokpitu, wspomagająca operatora, który może bezstresowo skoncentrować się na swojej pracy.

wózek widłowy Still


Typ wózka Udźwig Wysokość podnoszenia
RX 70 Hybrid 3,0-3,5 do 3500 kg do 7630 cm
R 70 4,0-5,0 do 4999 kg do 7530 cm
R 70 6,0-8,0 do 8000 kg do 7900 cm

wózek widłowy Still spalinowy